Grupa muzyczna

Zespół instrumentalno-wokalny to grupa do, której powinien dołączyć każdy sympatyk muzykowania. To grupa muzyków profesjonalistów i amatorów, instrumentalistów i wokalistów, którzy swój czas chcą spędzać przy dźwiękach muzyki. Przygotowują występy, biorą udział w projektach międzypokoleniowych, warsztatach muzycznych i organizują klubowe spotkania śpiewankowe.

Prowadzący: Tadeusz Otręba

Grupa malarska

Grupa pasjonatów sztuki malarstwa. Uczestnicy uczą się rysunku, perspektywy, malowania farbami akwarelowymi i akrylami. Biorą udział w plenerach malarskich i przygotowują autorskie wystawy prac. Rozwijają swoją pasję i wzajemnie się inspirują. Grupa jest otwarta. Zapraszamy na spotkana w czwartki od godziny 13:00.

Prowadząca: Irena Śliwa

Grupa artystyczna

To grupa rozwijająca działalność teatralno-kabaretową. Przygotowuje skecze, przedstawienia i występy. Nie straszne są jej wiersze i monologi. Samodzielnie pracuje nad scenariuszem. Ich występy można oglądać w Klubie oraz podczas senioralnych wydarzeń w mieście. Jeśli chcesz sprawdzić się w takim działaniu zapraszamy w piątki na godzinę 14:00

Prowadzący: Czesław Beleć

Grupa dziennikarska

To grupa redagująca kwartalnik senioralny „Na Przekór”, na łamach którego publikują autorskie artykuły, wywiady, wspomnienia, krzyżówki. Działania grupy wspomagane są przez profesjonalnych dziennikarzy i redaktorów. Zapraszamy każdego, kto chce podzielić się swoją twórczością z innymi. Jeśli chcesz dołączyć do grupy skontaktuj się z nami, poinformujemy o terminie najbliższego spotkania.

 Bank Czasu

To grupa wolontariacka, która wzajemnie, w miarę potrzeb dzieli się ze sobą swoim czasem oraz umiejętnościami. Członkowie grupy wzajemnie wymieniają się pomocą. Ktoś umie naprawić kran, ktoś inny podłożyć firankę lub ma możliwość podwieźć kogoś do lekarza. Członkowie grupy spotykają się raz w miesiącu, aby lepiej poznać i wymienić potrzebami. Dodatkowo inicjują także akcje społeczne i charytatywne realizowane przez Klub Seniora. Spotkania Banku Czasu odbywają się w ostatni wtorek miesiąca o godzinie 13:00.